قوانین و شرایط استفاده از خدمات 98share

98share یک آپلود سنتر با سیستم عکس و فایل و اشتراک گذاری فایل می باشد .
مسئولیت کلیه ی فایلهای نگهداری شده و به اشتراک گذاری شده بر عهده ی کاربر آن فایل بوده و 98share هیچ مسئولیتی نسبت به آن ندارد.
هرگونه استفاده از سرویسهای سایت منوط به پذیرش کامل قوانین زیر است .آپلودسنتر 98share این حق را برای خود محفوظ می دارد تا با یا بدون اطلاع رسانی قبلی شرایط و قوانین سرویس دهی را تغییر دهد ، لذا اطلاع از قوانین سایت بر عهده کاربر می باشد . آخرین ویرایش قوانین همواره در وبسایت 98share قابل مشاهده است.
در صورت هرگونه استفاده ی غیر مجاز ، 98share میتواند به نحو مقتضی با کاربر متخلف برخورد نماید که این برخورد میتواند شامل حذف فایلها یا انسداد حساب کاربری خاطی ، با یا بدون اخطار قبلی ، باشد و حق هرگونه پیگیری قانونی برای 98share محفوظ میباشد.


شرایط عمومی

هر گونه سوء استفاده از امکانات سایت به هر نحو ممنوع می باشد
در هنگام بروز حوادث خارج از کنترل 98share اعم از اعتصاب عمومی ، آتش سوزی صاعقه ، حملات هکری ، مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و حوادث غیر مترقبه دیگر بطوری که انجام خدمات برای 98share با مشکل مواجه و یا غیر ممکن گردد ، مسئولیتی متوجه 98share نخواهد بود .
98share تمام کوشش خود را در حفظ امنیت اطلاعات و فایلهای کاربران بکار می بندد ، اما کلیه کاربران آپلودر موظفند از اطلاعات آپلودشده خود نسخه پشتیبان داشته باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل مسئولیتی متوجه 98share نخواهد بود .
استفاده اشتراکی از یک حساب کاربری غیرمجاز می باشد .
هرگونه سوء استفاده از فضای ارائه شده به کاربران در جهت انجام فعالیتهای عکس و ویدیو و فایل و اشتراک گذاری غیرقانونی و ناخواسته بر روی دستگاه ها کاربران دانلودر بدون اذن و درخواسته آنها خلاف قوانین و کاربر متخلف با مسدودسازی حساب و حذف فایل برخورد خواهد شد .


قوانین مربوط به آپلود فایل عکس و ویدیو 

آپلود هرگونه فایلی که به هر نحو با قوانین جمهوری اسلامی ایران یا قوانین بین المللی مغایرت داشته باشد ، غیر مجاز است.
آپلود هرگونه فایل عکس و ویدیو دارای محتوای غیر انسانی و یا غیراخلاقی به شدت ممنوع است.
هرگونه استفاده ی غیر مجاز از 98share که در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه قرار بگیرد ممنوع است.
آپلود هرگونه فایلی یا هرگونه عکس و ویدیو و استفاده از سایت که به هر نحوی سرویس دهی یا امنیت سایت یا کاربران سایت را به مخاطره بیاندازد ممنوع است.
98share ، یک سایت بین المللی و تابع قوانین بین المللی است لذا در صورت دریافت ابیوز یا اخطار کپی رایت از سمت مالکین فایل ، فایل حذف یا دانلود آن از کشور مربوطه غیر فعال میشود.


اشتراک گذاری فایل عکس و ویدیو

در صورتی که فایلهایتان را به اشتراک نمیگذارید و فقط برای دانلود محدود توسط خود یا دوستانتان یا برای افراد معدود مانند دوستان، بارگزاری شده ، تنها اجازه دارید که از اشتراک با عنوان حساب شخصی استفاده کنید.

98share نسبت به این مورد تا زمانی که به صورت جدی توسط فردی مورد سو استفاده قرار نگیرد چشم پوشی خواهد کرد. بنابر این در صورتی که اصولا فایلهایتان را به شکل مناسب به اشتراک میگذارید با خیال آسوده از سرویس استفاده کنید.


خط‌مشی رازداری

حفظ حریم شخصی کاربران برای ما با اهمیت بالایی روبرو است. ما متوجه هستیم که اطلاعات شخصی شما مهم است و کلیه ی تلاش خود را در جهت امنیت آن به کار میبندیم. کلیه ی اطلاعات شخصی شما نزد 98share محفوظ است و به هیچ عنوان در اختیار اشخاص غیر مجاز قرار نمیگیرد.

۳۲,۹۸۶ بازدید